چگونه کارتریج شیرآلات اهرمی را تعویض کنیم؟

امروزه به علت نیاز به صرفه جویی در مصرف آب، در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه تعویض کارتریج شیرآلات اهرمی بپردازیم. تا بتوانید شیرآلات منزل خود را تعمیر کرده و از هدر رفت آب جلوگیری کنید. تعمیر شیرآلات اهرمی در صورتی که مشکل اصلی ایجاد شده را بیابید کار سختی نیست و می تواند توسط خود شما انجام گیرد. اما اگر ایراد پیش آمده بسیار تخصصی و اساسی باشد، بهتر است توسط متخصص تأسیسات و یا نصاب ماهر انجام گیرد.

کارتریج شیرآلات بهداشتی در شیرهای اهرمی

امروزه خریداران شیرآلات بهداشتی علاوه بر قیمت و تنوع طرح شیرآلات به کیفیت آن  توجه دوچندان دارند یکی از گزینه های بسیار مهم در کیفیت و کارایی شیرآلات بهداشتی اتنخاب کارتریج شیرآلات بهداشتی با دوام است که تکنولوژی و عملکرد جالبی دارد و یکی از مهمترین عوامل عمر و دوام شیرآلات بهداشتی می باشد.

کارتریج شیرآلات بهداشتی چیست وچگونه عمل میکند؟

کارتریج  قطعه ی بسیار مهم در شیرآلات بهداشتی اهرمی است که کنترل دما و فشار را به عهده دارد.

توالت فرنگی مروارید پرفروشترین توالت فرنگی ایران

آیا می دانید چرا توالت فرنگی مروارید در اول لیست برترین توالت فرنگی های ایران قرار دارد؟

زیرا این گروه تولیدی در صنعت تولیدی چینی بهداشتی کار خود را از سال ۱۳۶۸ شروع کرده و تا اکنون در حال رشد و پیشرفت بوده است .

توالت فرنگی مروارید با استفاده از مواد اولیه ی کاملا مرغوب و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا محصولات خود را تولید می کند که علاوه بر تولید انواع توالت فرنگی مروارید بیش از ۸۰ محصول سرویس بهداشتی دیگر را نیز ارائه  می دهد .

تنوع شیرآلات کرومات

تنوع شیرآلات کرومات یکی از مهم ترین وسایل برای دکوراسیون منزل وشرکتها ی مدرن به حساب می آید این که بتوانید از بهترین برند شیرآلات ایرانی استفاده کنید احتیاج به تحقیق واطلاعات در این زمینه دارید.تنوع در شیرآلات کرومات و همچنین به خوبی ست کردن شیرآلات کرومات با اکثر دکوراسیون ها وقیمت پایین وهمچنین تمییز نگه داشتن آسان آنها باعث فروش بیشتر این دسته از شیرآلات شده است . کارخانه شیرآلات کرومات که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و پس از گذشت ۸ سال با افزایش کیفیت وتنوع در محصولات خود توانسته است در سال ۹۱ به کسب نشان استاندارد ملی وهم چنین ایزو ۹۰۰۱ نائل اید.  

انواع شیرالات اشپزخانه

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را با انواع شیرالات اشپزخانه از نظر جنس وطرح وتنوع مختلفی که در بازار وجود دارد اشنا کنیم زیرا شیرالات نقش مهمی در نما وزیبایی اشپزخانه شما داردو به همین دلیل است که در بازارشاهد سبک های مختلفی از شیرالات اشپزخانه هستیم

خرید شیرآلات بهداشتی و نکات مهم آن

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی یکی از مهم‌ترین تجهیزات در هر مکانی هستند که به دلیل کاربرد زیادشان اهمیت ویژه‌ای دارند. تجهیزات و وسایل مختلفی مانند شیر آب، شلنگ‌ها، دوش حمام، شیرآلات بهداشتی و آشپزخانه و... همگی اهمیت فراوانی دارند و اگر درست انتخاب نشوند، ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات بعدی شوند. بنابراین برای انتخاب و به کارگیری آن‌ها باید به نکاتی توجه کرد.