چ, ۰۵/۲۲/۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

انواع شیرالات اشپزخانه

فروشگاه طباطبائی

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را با انواع شیرالات اشپزخانه از نظر جنس وطرح وتنوع مختلفی که در بازار وجود دارد اشنا کنیم زیرا شیرالات نقش مهمی در نما وزیبایی اشپزخانه شما داردو به همین دلیل است که در بازارشاهد سبک های مختلفی از شیرالات اشپزخانه هستیم

د, ۰۵/۲۰/۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

تاریخچه شیرالات در ایران وجهان

فروشگاه طباطبائی
  • تاریخچه شیرالات در ایران

اولین شیرهایی که به وسیله انسان اختراع شد همان چیزی است که تاکنون به عنوان دریچه اب بند میشناسیم دریچه ای که با گذاشتن یا برداشتن ان درمسیر اب جریان را بسته یا باز می گذاشتند شیرهای امروزی در واقع همان اب بندهای قدیمی هستند.

شیرالات وسیله ای هستند که معمولا از انها برای باز وبسته کردن وتنظیم جریان مایعات وگازها استفاده میشوند.

ترجمه واژه شیرالات بهداشتی به انگلیسی sanitary taps و شیرالات صنعتی industrial  valve میباشد.

چ, ۰۵/۱۵/۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

منظور از شیرالات استانداردو با کیفیت چیست؟

فروشگاه طباطبائی

از انجایکه تنوع در شیرالات در نوع سبک ورنگ ومواد اولیه وتنوع قیمتها زیاد وگیج کننده است واز طرفی شیرالات جز لوازمی است که یکبار برای مدت طولانی خریداری میشود در نتیجه باید برای کیفیت واستاندارد اهمیت زیادی قائل شویم تا از خرید خود راضی باشیم

اگر میخواهید بدانید هنگام خرید شیرالات استاندارد ایرانی باید به چه نکاتی توجه کرد با ما همراه باشید

  • جنس شیرالات استاندارد ایرانی

ماده اولیه اکثر شیرالات ایرانی از الیاژ شمش برنج میباشد که بر طبق سازمان استاندارد ایران تقریبا ۵۸ تا۶۰ درصد ان مس وبقیه روی وناخالصی های مجاز میباشد

چ, ۰۵/۰۸/۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

شیرالات هوشمند

فروشگاه طباطبائی

از ان جا که اب حیاتی ترین ماده ای است که بر روی کره زمین وجود دارد دانشمندان نیز علم ودانش خود را به کار گرفته اند وسیله هایی را برای کنترل و بهبود مصرف اب بسازند از جمله شیر الات هوشمند.

  • شیرالات هوشمند چیست؟

این شیرالات دارای سنسور های الکتورنیکی بوده و بر اساس حسگر ها عمل میکنند و با داشتن چشم های الکترونیکی حضور شخص یا اشیا ر ا تشخیص میدهند  و تا وقتی که حضور را تشخصی میدهند اجاره خروج آب را میدهند و به محض عدم حضور جریان آب به صورت اتوماتیک قطع میشود .

چ, ۰۲/۱۷/۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

در هنگام خرید شیرآلات باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

فروشگاه طباطبائی

شیرآلات ساختمانی یکی از مهم‌ترین تجهیزات در هر مکانی هستند که به دلیل کاربرد زیادشان اهمیت ویژه‌ای دارند. تجهیزات و وسایل مختلفی مانند شیر آب، شلنگ‌ها، دوش حمام، شیرآلات آشپزخانه و... همگی اهمیت فراوانی دارند و اگر درست انتخاب نشوند، ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات بعدی شوند. بنابراین برای انتخاب و به کارگیری آن‌ها باید به نکاتی توجه کرد. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم:
۱) برای آشپزخانه چه شیرآلاتی مناسب‌تر است؟

چ, ۰۲/۱۷/۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

تکنولوژی آینده خانه های هوشمند

فروشگاه طباطبائی

وقتی نگاهی به گذشته می‌اندازیم، می‌بینیم که نسبت به چند سال گذشته در زندگی ما تغییرات زیادی به وجود آمده است که تقریباً تمام این تغییرات را باید به پیشرفت‌های تکنولوژی و دستاوردهای آن مربوط دانست. علم و دانش آن قدر جلو رفته و پیشرفت‌های زیادی را برای ما به ارمغان آورده است که گاهی فکر می‌کنیم وضعیت کنونی نهایت پیشرفت بشر است و دیگر از این جلوتر نخواهیم رفت؛ اما باید با قاطعیت اعتراف کرد که این تازه اول راه است و هنوز عجایب زیادی در انتظار بشر است که نسل‌های آینده شاهد آن خواهند بود؛ یکی از این عجایب موضوعی به نام «اینترنت اشیا» یا IOT است که گاهی اینترنت چیزها نیز نامیده می‌شود.