ج, ۰۳/۲۸/۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹

پرفروشترین شیرآلات KWC مدل زو ZOE

فروشگاه طباطبائی

شیرآلات KWC مدل زو ZOE یک محصول منحصر به فرد درطراحی و کیفیت است که برنده ی ۳ جایزه ی برتر طراحی اروپا بوده که با طراحی خلاقانه ی ترکیب آب ونور محصولی لوکس وتجملاتی را به منزل شما هدیه کرده است.

ج, ۰۳/۲۱/۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰

چگونه کارتریج شیرآلات اهرمی را تعویض کنیم؟

فروشگاه طباطبائی

امروزه به علت نیاز به صرفه جویی در مصرف آب، در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه تعویض کارتریج شیرآلات اهرمی بپردازیم. تا بتوانید شیرآلات منزل خود را تعمیر کرده و از هدر رفت آب جلوگیری کنید. تعمیر شیرآلات اهرمی در صورتی که مشکل اصلی ایجاد شده را بیابید کار سختی نیست و می تواند توسط خود شما انجام گیرد. اما اگر ایراد پیش آمده بسیار تخصصی و اساسی باشد، بهتر است توسط متخصص تأسیسات و یا نصاب ماهر انجام گیرد.

پ, ۰۳/۱۳/۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷

کارتریج شیرآلات بهداشتی در شیرهای اهرمی

فروشگاه طباطبائی

امروزه خریداران شیرآلات بهداشتی علاوه بر قیمت و تنوع طرح شیرآلات به کیفیت آن  توجه دوچندان دارند یکی از گزینه های بسیار مهم در کیفیت و کارایی شیرآلات بهداشتی اتنخاب کارتریج شیرآلات بهداشتی با دوام است که تکنولوژی و عملکرد جالبی دارد و یکی از مهمترین عوامل عمر و دوام شیرآلات بهداشتی می باشد.

کارتریج شیرآلات بهداشتی چیست وچگونه عمل میکند؟

کارتریج  قطعه ی بسیار مهم در شیرآلات بهداشتی اهرمی است که کنترل دما و فشار را به عهده دارد.

چ, ۰۵/۲۲/۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

انواع شیرالات اشپزخانه

فروشگاه طباطبائی

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را با انواع شیرالات اشپزخانه از نظر جنس وطرح وتنوع مختلفی که در بازار وجود دارد اشنا کنیم زیرا شیرالات نقش مهمی در نما وزیبایی اشپزخانه شما داردو به همین دلیل است که در بازارشاهد سبک های مختلفی از شیرالات اشپزخانه هستیم

چ, ۰۲/۱۷/۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

خرید شیرآلات بهداشتی و نکات مهم آن

فروشگاه طباطبائی

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی یکی از مهم‌ترین تجهیزات در هر مکانی هستند که به دلیل کاربرد زیادشان اهمیت ویژه‌ای دارند. تجهیزات و وسایل مختلفی مانند شیر آب، شلنگ‌ها، دوش حمام، شیرآلات بهداشتی و آشپزخانه و... همگی اهمیت فراوانی دارند و اگر درست انتخاب نشوند، ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات بعدی شوند. بنابراین برای انتخاب و به کارگیری آن‌ها باید به نکاتی توجه کرد.