ش, ۰۷/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

انواع شیرالات کم مصرف کرومات

فروشگاه طباطبائی

شیرالات کم مصرف نسل جدیدی از شیرالات هستند که در طرحهای مختلف کلاسیک ومدرن طراحی شده اند که در اغلب منازل و اماکن عمومی مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت کرومات نیز با تولید انواع شیرالات کم مصرف در طرحها و رنگهای مختلف در این زمینه گام اساسی برداشته است.

در این مقاله شمارا با چند محصول کم مصرف از شیرالات کرومات اشنا خواهیم کرد.

ش, ۰۷/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴

عوامل کاهش مصرف آب در شیرالات

فروشگاه طباطبائی

یکی از اهداف مهم کارخانه های شیرالات علاوه بر کیفیت وزیبایی کم مصرف بودن ان است که ویژگی بسیار مهمی است که اکثر خریداران به ان بسیار توجه میکنند

ولی چطور میتوانیم شیرالاتی تهیه کنیم که علاوه بر کیفیت وکارتریج بالا کم مصرف هم باشند. ما در این مقاله به این موضوع میپردازیم.

عواملی مانند نوع کارتریج وابفشان در شیرالات بهداشتی کم مصرف از مهمترین عوامل تعیین کننده فشار آب هستند که معمولا در بین مصرف کنندگان اطلاعات صحیح ودقیقی در مورد تاثیر انها بر روی میزان فشار جریان اب وجود ندارد.

د, ۰۷/۱۴/۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

شیرالات شرکت کرومات

فروشگاه طباطبائی

شیرالات یکی از مهم ترین وسایل برای دکوراسیون منزل وشرکتها ی مدرن به حساب می اید این که بتوانید از بهترین برند شیرالات ایرانی استفاده کنید احتیاج به تحقیق واطلاعات در این زمینه دارید.

یکی از بهترین برندهای ایرانی شیرالات کرومات است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و پس از گذشت ۸ سال با افزایش کیفیت وتنوع در محصولات خود توانسته است در سال ۹۱ به کسب نشان استاندارد ملی وهم چنین ایزو ۹۰۰۱ نائل اید.

این شرکت ابتدا محصولات خود را با مارک (عامرکو) وارد عرصه بازار نمود ولی پس از تنوع دادن به طراحی ها وخلق مدل های لوکس به روز نام خود را به کرومات تغییر داد.

س, ۰۷/۰۸/۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

نکات مهم در مورد هود آشپزخانه

فروشگاه طباطبائی

هواکش آشپزخانه که به آن هود هم گفته می‌شود، وسیله ‌ای برای از بین بردن بوی پخت ‌وپز در آشپزخانه‌های امروزی است .انتخاب هود یکی از تصمیمات مهم برای داشتن یک انتخاب مناسب باید اطلاعات کافی در مورد انواع هودها داشته باشیم که ما در این مقاله به ان می پردازیم

هود آشپزخانه خانگی از نظرطراحی ظاهر به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند.

هود آشپزخانه مورب، هود آشپزخانه شومینه ای، هود آشپزخانه مخفی و هود آشپزخانه جزیره ای.

در حال حاضر دو نوع هود خانگی در بازار موجود است.

هودهای تصفیه‌کننده هوا و هودهای دارای خروجی هوا.

چ, ۰۶/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴

جدیدترین دکوراسیون کابینت اشپزخانه

فروشگاه طباطبائی

کابینت ها یکی از عناصر مهم در اشپزخانه هستند. طی سالهای اخیر طراحی کابینت تغییر چندانی نداشته است ولی تحولات عظیمی در اکسسوریهای کابینت ها طبق سلایق مختلف وبسیار کاربردی انجام شده است.

در سالهای ۲۰۱۹ علاوه بر سبک های ساده ،سبکهای عجیب وسنت شکن نیز بهوجود امده که برخی از مردم بسیار انها را می پسندند.

برای انتخاب کابینت منزل خوداول باید تصمیم بگیرید که چه عوامل وعناصری مد نظرتان است. در این مقاله به چند مورد برتر کابینت اشپزخانه میپردازیم.

چ, ۰۶/۰۵/۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

اهمیت تزیین سرویس بهداشتی

فروشگاه طباطبائی

اهمیت تزیین سرویس بهداشتی

از جمله مکانهایی که علاوه بر تمیزی وبهداشت باید به زیبایی انها توجه کردسرویس حمام ودستشویی است که امروزه بیش از پیش به طراحی و دکوراسیون انها اهمیت داده میشود.

انتخاب هوشمندانه متریال ها و خلاقیت در طراحی نه تنها فضای حمام ودستشویی رادل بازتروزیباتر میکند بلکه ابزار بسیار خوبی در این زمینه طراحی شده است که این فضاها را برای ما کارامدتر میکند.

دراین مقاله به مواردی می پردازیم که به زیباتر شدن این فضاها کمک میکند.

س, ۰۵/۲۸/۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

نکات مهم درمورد انواع توالت فرنگی

فروشگاه طباطبائی

توالت (Toilette) فرنگی که از آن تحت عنوان دستشویی یا سرویس بهداشتی هم یاد می‌شود، در اداره‌ها، اماکن عمومی ومنازل هر یک از ماوجود دارد به طور میانگین چیزی در حدود شش ماه از عمرمان را روی این سازه سپری می‌کنیم و از این رو، بر خلاف ظاهر ساده‌اش، این‌که چه توالتی را برای منزل‌تان انتخاب می‌کنید بسیار مهم است. مخصوصا در مورد توالت‌های فرنگی، که انواع مختلف آن‌ها می‌توانند از لحاظ ساختار ارگونومیک، متناسب با فیزیک بدنی شما بوده یا به آن آسیب وارد کنند.

ی, ۰۵/۲۶/۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶

نقش کاشی و سرامیک در خانه های لوکس

فروشگاه طباطبائی

 

اگر شما هم به دنبال کف پوشی هستید که همیشه تمیز وجدیدو جذاب به نظر برسد انتخاب سرامیک هایی در ابعاد بزرگ بهترین گزینه برای انتخاب شماست

سرامیک ها مزایای زیادی دارند که شاید بهترین مزیت چنین سرامیک هایی بزرگتر نشان دادن فضای خانه باشد به همین خاطر توصیه اول طراحان به افرادی که در خانه های کوچک زندگی میکنند استفاده از سرامیک هایی با ابعاد بزرگ ورنگهای روشن است.

سرامیک ها نه تنها محیط خانه را تمیز ومرتب نشان میدهند بلکه طول بیشتری به شکل مستطیلی و مربعی انها به فضای خانه میدهد.

چ, ۰۵/۲۲/۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

انواع شیرالات اشپزخانه

فروشگاه طباطبائی

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را با انواع شیرالات اشپزخانه از نظر جنس وطرح وتنوع مختلفی که در بازار وجود دارد اشنا کنیم زیرا شیرالات نقش مهمی در نما وزیبایی اشپزخانه شما داردو به همین دلیل است که در بازارشاهد سبک های مختلفی از شیرالات اشپزخانه هستیم

د, ۰۵/۲۰/۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

تاریخچه شیرالات در ایران وجهان

فروشگاه طباطبائی
  • تاریخچه شیرالات در ایران

اولین شیرهایی که به وسیله انسان اختراع شد همان چیزی است که تاکنون به عنوان دریچه اب بند میشناسیم دریچه ای که با گذاشتن یا برداشتن ان درمسیر اب جریان را بسته یا باز می گذاشتند شیرهای امروزی در واقع همان اب بندهای قدیمی هستند.

شیرالات وسیله ای هستند که معمولا از انها برای باز وبسته کردن وتنظیم جریان مایعات وگازها استفاده میشوند.

ترجمه واژه شیرالات بهداشتی به انگلیسی sanitary taps و شیرالات صنعتی industrial  valve میباشد.