ش, ۰۷/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

انواع شیرالات کم مصرف کرومات

فروشگاه طباطبائی

شیرالات کم مصرف نسل جدیدی از شیرالات هستند که در طرحهای مختلف کلاسیک ومدرن طراحی شده اند که در اغلب منازل و اماکن عمومی مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت کرومات نیز با تولید انواع شیرالات کم مصرف در طرحها و رنگهای مختلف در این زمینه گام اساسی برداشته است.

در این مقاله شمارا با چند محصول کم مصرف از شیرالات کرومات اشنا خواهیم کرد.

  • شیرالات کم مصرف اهرمی

دراین شیرالات به این دلیل که تنظیم دمای اب فقط با استفاده از یک دستگیره انجام میشود مقدارهدر رفتن اب کمتر از شیرالات دو دستگیره ای انجام میشود ومقدار ۵۰%در مصرف اب صرفه جویی میشود.با حرکت دسته شیرالات اهرمی، سرامیک های کاتریج به صورت افقی روی هم می لغزند تا مجرای ورودی اب سرد وگرم ،بسته وباز شوند ونسبت جریان اب سرد وگرم کنترل شود. سپس یک جریان اب با دمای تنظیم شده از لوله درون شیر به سمت خروجی اب هدایت میشود.

هم چنین نصب ،نگهداری واستفاده از شیرالات اهرمی راحت تر است وفضای کمتری نیز میگیرد.

شیرالات مدل دراگون، مدل دیاموند، مدل فابیا ،.....وبسیار طرحهای ورنگهای متنوع از محصولات شرکت کرومات هستند که شما به راحتی وبا اطمینان میتوانید از فروشگاه طباسرام خریداری کنید

  • شیرالات هوشمند

این نوع از شیرالات دارای یک چشمی ویا سنسورحساس به اشعه مادون قرمز هستند که وقتی دستها در میدان دید این سنسور قرار میگیرد جریان اب وصل میشود وبه محض خارج شدن دست از مقابل سنسور اب قطع میشود این شیر الات تا ۷۰% به صرفه جویی اب کمک میکنند.نکته جالب در مورد این شیرالات عملکرد حافظه ی دما است که دمای اب را همیشه در دمای مورد دلخواه نگه میداردوسرعت جریان اب را با میزان مورد نظر مطابقت میدهد.

  • دوش های کم مصرف

همانطور که می دانید بیشترین اتلاف اب در مصارف خانگی مربوط به حمام است .برای جلوگیری از مصرف زیاد اب هنگام استحمام بهتر است از سردوش های کاهنده ی مصرف اب استفاده شود.این سردوش ها باعمل مخلوط هوا با اب باعث میشوند ضمن حفظ فشار خوب در مصرف اب هم صرفه جویی شودکه این مکانیزم مصرف اب را تا ۱۱لیتر دردقیقه کاهش میدهد

  • فلاش تانک های کم مصرف

استفاده از فلاش تانک های دو مرحله ای میتواند تا ۲۰% در میزان مصرف اب صرفه جویی کند .مصرف اب در این فلاش تانک ها ۳تا ۶ لیتر در دقیقه است به این صورت که ابتدا تحت فشار ،اب ورودی را جمع کرده وپس از ان وقتی فشار اب و فشار هوا یکسان شد به هنگام مصرف هوای متراکم شده اب را تحت فشار به سمت خروجی هدایت میکند.

شرکت شیرالات طباسرام نیز فروشنده وتامین کننده ی شیرالات کرومات است که شما میتوانید این شیرالات با کیفیت واستاندارد رامشاهده ومدل مورد نظر خود را خریداری کنید.