ش, ۰۷/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

انواع شیرالات کم مصرف کرومات

فروشگاه طباطبائی

شیرالات کم مصرف نسل جدیدی از شیرالات هستند که در طرحهای مختلف کلاسیک ومدرن طراحی شده اند که در اغلب منازل و اماکن عمومی مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت کرومات نیز با تولید انواع شیرالات کم مصرف در طرحها و رنگهای مختلف در این زمینه گام اساسی برداشته است.

در این مقاله شمارا با چند محصول کم مصرف از شیرالات کرومات اشنا خواهیم کرد.

ش, ۰۷/۱۹/۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴

عوامل کاهش مصرف آب در شیرالات

فروشگاه طباطبائی

یکی از اهداف مهم کارخانه های شیرالات علاوه بر کیفیت وزیبایی کم مصرف بودن ان است که ویژگی بسیار مهمی است که اکثر خریداران به ان بسیار توجه میکنند

ولی چطور میتوانیم شیرالاتی تهیه کنیم که علاوه بر کیفیت وکارتریج بالا کم مصرف هم باشند. ما در این مقاله به این موضوع میپردازیم.

عواملی مانند نوع کارتریج وابفشان در شیرالات بهداشتی کم مصرف از مهمترین عوامل تعیین کننده فشار آب هستند که معمولا در بین مصرف کنندگان اطلاعات صحیح ودقیقی در مورد تاثیر انها بر روی میزان فشار جریان اب وجود ندارد.

د, ۰۷/۱۴/۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

شیرالات شرکت کرومات

فروشگاه طباطبائی

شیرالات یکی از مهم ترین وسایل برای دکوراسیون منزل وشرکتها ی مدرن به حساب می اید این که بتوانید از بهترین برند شیرالات ایرانی استفاده کنید احتیاج به تحقیق واطلاعات در این زمینه دارید.

یکی از بهترین برندهای ایرانی شیرالات کرومات است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و پس از گذشت ۸ سال با افزایش کیفیت وتنوع در محصولات خود توانسته است در سال ۹۱ به کسب نشان استاندارد ملی وهم چنین ایزو ۹۰۰۱ نائل اید.

این شرکت ابتدا محصولات خود را با مارک (عامرکو) وارد عرصه بازار نمود ولی پس از تنوع دادن به طراحی ها وخلق مدل های لوکس به روز نام خود را به کرومات تغییر داد.